BMW Z4 Ladies

29 Czerwiec 2012

Każda kobieta lubi niespodzianki. A gdy taka niespodzianka, od czasu do czasu, jest luksusowa to czujemy się niczym małe księżniczki. I taki był właściwie cały wyjazd BMW Z4 Ladies. Dwadzieścia kobiet, dziesięć sportowych samochodów i piękna wycieczka do Jury Krakowsko- Częstochowskiej. Razem z Kasią, z którą na zmianę prowadziłam „ nasze” granatowe cudo, szybko doszłam do porozumienia w kwestii niezbyt sztywnego trzymania się road book'a. Po drodze było tyle kuszących bocznych dróg, kapliczek, kościołów, stodół, że grzechem byłoby ich nie zobaczyć :-)

Gdy dotarłyśmy do celu okazało się, że na miejscu czeka na nas jeszcze masa innych atrakcji: warsztaty z przygotowywania domowych kosmetyków, relaks w „ strefie spa” oraz kolacja połączona z degustacją wina, która dzięki Tomkowi Prange – Barczyńskiemu była nie tylko smaczna , ale też wyjątkowo dowcipna.

W drodze powrotnej znowu udało nam się odrobinę zboczyć z wytyczonej trasy, a przy szukaniu toalety szybko, aczkolwiek bezboleśnie, musiałyśmy pożegnać się z „ wakacjami de luxe” :)