Wyjeżdżamy

13 Styczeń 2012

Wyjeżdżamy!!!

Hmmm, teoretycznie za 2 godziny powinniśmy siedzieć w samochodzie i jechać w kierunku Poznania... żeby jutro w godzinach popołudniowych dotrzeć do Włoch ;-)

Gdy patrzę na nasze mieszkanie oraz na ilość spakowanych rzeczy ( na razie udało mi się ogarnąć tylko ubrania dziewczynek...) to trudno mi w to uwierzyć, ale już gorsze sytuacje udawało nam się opanować, więc może i tym razem się wyrobimy. Jedziemy w to samo miejsce, w którym rok temu spędzaliśmy ferie zimowe. W Alpe di Siusi spodobało nam się tak bardzo, że wcale nie chciało nam się wracać do Warszawy. W tym roku też liczę na piękną, słoneczną pogodę, maaasę śniegu, pyszne , włoskie jedzenie i … duże ilości wina ;-)))))

Ponieważ będziemy mieszkać w maleńkiej miejscowości oddalonej od stoku o 3 km, w której ciężko o zasięg telefonii komórkowej, to o WiFi nawet nie marzę :-) Dlatego będziemy musieli zamilknąć na długi tydzień, by w kolejną sobotę lub niedzielę, gdy przeniesiemy się z Włoch na Słowację wrzucić „ parę zdjęć” oraz jakieś włoskie przepisy! Do zobaczenia ! A poniżej kilka zdjęć z zeszłego roku. Ależ tam jest pięknie! Baci!!