Sesja zdjęciowa dla Colorshake :-)

28 Listopad 2012

Modelki: Zuza Kubocz, Ewa Sułek
Make up, włosy: Katarzyna Rychter
Foto: Konrad Konstantynowicz
Ciuchy: Colorshake - Ewa Konstantynowicz

Jodi Bieber

23 Listopad 2012

Wczorajszy wieczór był niezwykły...
Nie wiem, czy to zasługa zbliżających się świąt, czy Marzeny Rogalskiej, która prowadziła licytację kalendarzy oraz zdjęć Jodi Bieber, ale patrząc na to, co się działo na widowni, pomyślałam sobie, że... Święty Mikołaj faktycznie istnieje, ale wcale nie nosi czerwonej peleryny i dłuuugiej brody:)
Jodi stała się rozpoznawalna, gdy zrobiła zdjęcie młodej, okaleczonej przez męża Aishy z Afganistanu. Zdjęcie trafiło  na okładkę Times'a w sierpniu 2010 i przyniosło Bieber nagrodę World Press Photo.
Wszystkie fotografie, które znalazły się w kalendarzu są jej autorstwa ( projektem graficznym zajął się Janusz Kaniewski),  a całkowity dochód z licytacji ( udało się zgromadzić ponad... 60.000 zł!!!) trafi do świetlic środowiskowych w Łodzi. I w ten sposób kilka elegancko ubranych pań oraz panów ( jedno ze zdjęć kupiła prowadząca licytację Marzena Rogalska oraz Olivier Janiak) podczas jednego, chłodnego wieczoru przemieniło się w najprawdziwego Świętego Mikołaja :)

Konkurs recytatorski

22 Listopad 2012

Spędziłam super poranek słuchając jak banda dzieciaków recytuje wiersze, popłakałam się, a na koniec... dostałam piękny bukiet kwiatów...

Warsztaty " Wybieram Macierzyństwo"

19 Listopad 2012

Na warsztaty do Konina pojechałam samochodem, bo wydawało mi się, że tak będzie najszybciej i najwygodniej...Ale gdy mój, do tej pory niezawodny, Ford rozkraczył się na autostradzie, 15 km przed Strykowem, klełam jak szewc... Dzięki szybkiej interwencji męża Elizy, która organizowała warsztaty " Wybieram macierzyństwo" na miejsce dotarłam, ale z prawie godzinnym opóźnieniem. Rodzice oraz maluchy wykazały się wyjątkową wyrozumiałością oraz cierpliwością, a ja odwdzięczyłam się im gotując aromatyczną zupę oraz przygotowując kanapki z pastami domowej roboty. A do Warszawy musiałam wrócić  pociągiem...  :-)

Warsztaty w Smart Studio

15 Listopad 2012

Wiem, że zabrzmi to jak oczywista oczywistość, ale... jak ja UWIELBIAM GOTOWAĆ!!!! A jeszcze większą przyjemność sprawia mi, albo gotowanie DLA kogoś, albo gotowanie Z kimś. A jeżeli tym "kimś" jest 20 uśmiechniętych i dowcipnych babeczek, to wieczór mija nie wiadomo kiedy. Rozmawiasz, śmiejesz się, gotujesz makaron, kroisz warzywa, lejesz oliwę, dodajesz masło, sery i... ABSOLUTNIE NIE MYŚLISZ O LICZENIU KALORII ! Cudownie, chcę jeszcze! :)

Szkolenie - Ekologia Sukcesu

11 Listopad 2012

Razem z magazynem E!stilo zapraszam już w najbliższą sobotę, 17 listopada  do Smart Studio na ul. Hożej 51 w Warszawie na szkolenie z zakresu ekologii sukcesu :)))
Więcej szczegółów związanych z tym spotkaniem znajduje się na stronie www.ekologiasukcesu.pl
Do zobaczenia!

Z brzuszkiem...

08 Listopad 2012

Zapraszam gorąco do obejrzenia nowej strony Małgorzaty Dąbrowskiej, która robi śliczne, klimatyczne fotografie. Wyjątkowo miło wspominam sesję zdjęciową, którą Gosia wykonała podczas mojej drugiej ciąży. To najpiękniejsza pamiątka z tego okresu :))))
Więcej zdjęć na http://www.malgorzatadabrowska.com/home.htm

WYNIKI KONKURSU!

05 Listopad 2012

Sprawiliście mi wielką niespodziankę przysyłając tak dużo maili ze swoimi ulubionymi sentencjami, ale... również spory kłopot :), bo do samego końca nie mogłam się zdecydować, kto powinien wygrać i komu powinnam sprezentować czarną, koronkową bransoletkę... Kierując się sercem, a nie rozumem, w końcu podjęłam decyzję i zwyciężczynią  została Marta Młynarek:
"...dlatego tak ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić sie od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Nie z powodu dumy, słabości czy z pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w Twoim życiu. Zamknij drzwi, zmień płytę, posprzątaj dom, strzepnij kurz. Przestań być tym kim byłeś, bądź tym kim jesteś."p.s. bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia!!!

Na dobre i na złe

05 Listopad 2012

Oczywiście przeoczyłam emisję ( może dlatego, że od 2 miesięcy nie mam telewizora:)))) , ale wystąpiłam gościnnie w 498 odcinku "Na dobre i na złe"...

Dyniowa Jadzia :)

02 Listopad 2012

Hasło? " Proszę przynieść dla dzieci stroje na  Halloween". Moja reakcja? Mamy poniedziałek. Mnóstwo czasu. Wtorek 22.00: " Jesuuuuu, w co ja ubiorę Jadźkę na zabawę???!!!" Środa rano. Mam 15 minut na wymyślenie " czegoś". Duch odpada, bo jedno prześcieradło jest niebieskie, drugie fioletowe, a na trzecim znajdują się dziesiątki małych miśków... To może... DYNIA!!! Koszulka założona na lewą stronę, spódnica z krepiny, a na głowie konstrukcja z kolorowego papieru i opaski.
p.s. Jadzia w przebraniu wytrzymała podobno 5 minut...